
Қуыруға арналған шкаф Mariholodmash SHZHE92-01
- Бар
- Коды:122129
508 637 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash SHZHE92-01 пеші сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында термиялық өңдеуді қажет ететін кез келген өнімді дайындауға арналған. Қуыру шкафының корпусы мен ішкі бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған, тұғыры, бүйір және артқы қабырғалары - боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған пісіру парақтары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Модульдік конструкция
- Апаттық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Жиналмалы тірек
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.
- Шағын өлшемдер
- Тағамдарды дайындаудың ең аз уақыты
- Пісірілген тағамның ерекше бай дәмі мен хош иісі бар
- Қаптамасы: ағаш жәшік, паллет
- Екі қабатта тасымалдауға рұқсат етіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ алаңы: 0,556 м2
- Пештің температурасын реттеу диапазоны: 30 °C
- Термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 324 °С
- Қаптамадағы өлшемдері: 990х1120х1305 мм
- Жиынтықтағы табалардың өлшемдері: 6 х 470х530х30 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Көміртекті болаттан жасалған 470х530 мм тор
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Пісіру парақтарының болуы |
| Секциялар саны | 2 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 3 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 840 мм |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Салмақ | 155 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Қуат | 9.6 кВТ |
| Артикул | 100109202 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Тереңдігі | 840-тан 900 мм-ге дейін |
| Камера өлшемдері | 535х535х290 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1305 мм |
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 6 |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3 |
- Бағасы: 508 637 ₸


