
Карбома RF700 құрама шкафы
- Бар
- Коды:45110
865 058 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma RF700 комбо шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға, мұздатуға және сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 4 тор сөремен, топсалы есікпен, құлыппен, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, есік полистирол парағынан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Хладагент R134a, R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 620 л
- Пайдалы: 430 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 1,7 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 10,0 кВТ/сағ
- Қуаты: 1,3 кВТ
- Қаптама көлемі: 1,74 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 135 келі |
| Биіктігі | 1900-ден 1990 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 755 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 875 мм |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 620 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.417 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатқыш бөлігінің температуралық режимі | -13-тен 0 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 825 мм |
| Қаптамадағы ені | 925 мм |
- Бағасы: 865 058 ₸


