
Карбома RF700 INOX құрама шкафы
- Бар
- Коды:94282
1 010 011 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma RF700 комбо шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға, мұздатуға және сақтауға арналған. Модель биіктігі реттелетін 8 сөремен жабдықталған - бұрышта орнатуға болатын торлар , топсалы есік, құлып, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтар және кіріктірілген эргономикалық тұтқа. Корпус тот баспайтын болаттан, есік полистирол парағынан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Көлденең жылу оқшаулағыш қалқа
- Хладагент R134a, R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 620 л
- Пайдалы: 430 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 1,7 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 10,0 кВТ/сағ
- Қуаты: 1,3 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте мырышталған болаттан жасалған басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RF700 Сarboma INOX |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 135 келі |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 755 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 820 мм |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 620 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.417 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатқыш бөлігінің температуралық режимі | -13 °C |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 825 мм |
| Қаптамадағы ені | 880 мм |
- Бағасы: 1 010 011 ₸


