
Карбома RF1120 INOX құрама шкафы
- Бар
- Коды:94275
1 464 248 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma RF1120 комбо шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын өнімдерді салқындатуға, мұздатуға және сақтауға арналған. Модель бұрышпен орнатуға болатын биіктігі реттелетін 8 тор сөремен , 2 топсалы есікпен, 2 құлыппен, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер полистирол парағынан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Хладагент: Хладагент R134a, R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 1120 л
- Пайдалы: 730 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 2,93 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 11,8 кВТ/сағ
- Қуаты: 1,5 кВТ
Назар аударыңыз! Суретте мырышталған болаттан жасалған ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RF1120 Сarboma INOX |
| Салмағы (қаптамасыз) | 185 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 655 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 700 мм |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 1120 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.492 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатқыш бөлігінің температуралық режимі | -13 °C |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1650 мм |
| Қаптамадағы ені | 1720 мм |
- Бағасы: 1 464 248 ₸


