
POLAIR CC214-S (R290) құрама шкафы
- Бар
- Коды:217353
1 489 976 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Standard сериялы POLAIR CC-214S (R290) құрама шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өнімдерді көрсетуге және сақтауға арналған. Толық құйылған корпус шайырмен қапталған болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Қазіргі уақытта зауыт POLAIR тоңазытқыш шкафтарының биіктігін қамтамасыз ететін реттелетін аяқтарды қолданады – орташа температура – 1960 мм және төмен температура – 1996 мм. Бұл мүмкіндік POLAIR тоңазытқыш шкафтарының пайдалану қасиеттеріне әсер етпейді. Әртүрлі өндірушілердің биіктігі реттелетін аяқтарын қолдануға байланысты тоңазытқыш шкафтарының жалпы биіктігі келесідей өзгеруі мүмкін: көлемі 500, 700, 1000 және 1400 литр болатын орташа температуралық шкафтар үшін биіктігі 2028 мм немесе 1960 мм, төмен температуралы шкафтар – 2064 мм немесе 1996 мм.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен жылытқыштардың көмегімен (төмен температуралы бөлімде) буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Салқындатқыш: R290
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Жылыту құрылғысы бар компенсациялық клапан
- Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЭН
- Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН
- Топсалы есік түрі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 14,5 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 8
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: GN 2/1 (530x650 мм)
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1490х988х2125 мм
- Қаптама көлемі: 3,35 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CC 214-S (ШХК-0,7-0,7) / CC-214S ШХ239 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 214 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 244 келі |
| Биіктігі | 2028 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 925 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 1400 л |
| Мұздатқыш бөлігінің көлемі | 700 л |
| Тоңазытқыш бөлігінің көлемі | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.9 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатқыш бөлігінің температуралық режимі | -18 °C |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 6 °C-қа дейін |
| Ені | 1402 мм |
| Қаптамадағы ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 489 976 ₸


