
POLAIR CC207-S құрама шкафы
- Бар
- Коды:357573
1 089 999 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR CC207-S комбо шкафы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында алдын ала салқындатылған тағамдарды сақтауға арналған. Модель 2 оқшауланған бөлікпен және 2 тоңазытқыш жүйесімен жабдықталған. Корпустың бүйір қабырғаларының қаптамасы полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық басқару блоктары термостаттар ретінде
- Жылымық:
- Тоңазытқыш бөлігінде: автоматты
- Мұздатқыш бөлігінде: ТЭН көмегімен
- Магнитті ендірмелері бар ауыстырылатын тығыздағыштар: салқындатылатын кеңістіктің толық герметикалығы
- Есік ойықтарын жылыту пэндері: төмен температуралы бөлімшелердің есік корпусына қатып қалуын болдырмау
- Есіктерді өздігінен жабылатын механизммен және кілтпен құлыппен жабдықтау
- Оңай ауыстырылатын пэндер
- Хладагент R290
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 4
- Сөре өлшемі: 530х650 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 40 ℃ дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 154 келі |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2160 мм |
| Тереңдігі | 960 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 988 мм |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 640 л |
| Мұздатқыш бөлігінің көлемі | 320 л |
| Тоңазытқыш бөлігінің көлемі | 320 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.6 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатқыш бөлігінің температуралық режимі | -18 °C |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 6 °C-қа дейін |
| Ені | 335 мм |
| Қаптамадағы ені | 850 мм |
- Бағасы: 1 089 999 ₸



