
Аралас шкаф POLAIR CC214-G (290R)
- Бар
- Коды:217351
1 580 653 ₸
- +7 (702) 313-84-55
POLAIR CC214-G (290R) комбо шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті көрсетуге және сақтауға арналған. Толық құйылған корпус болаттан жасалған және шкафтың механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 40 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Қазіргі уақытта зауыт POLAIR тоңазытқыш шкафтарының биіктігін қамтамасыз ететін реттелетін аяқтарды қолданады – орташа температура – 1960 мм және төмен температура – 1996 мм. Бұл мүмкіндік POLAIR тоңазытқыш шкафтарының пайдалану қасиеттеріне әсер етпейді. Әртүрлі өндірушілердің биіктігі реттелетін аяқтарын қолдануға байланысты тоңазытқыш шкафтарының жалпы биіктігі келесідей өзгеруі мүмкін: көлемі 500, 700, 1000 және 1400 литр болатын орташа температуралық шкафтар үшін биіктігі 2028 мм немесе 1960 мм, төмен температуралы шкафтар – 2064 мм немесе 1996 мм.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен жылытқыштардың көмегімен (төмен температуралы бөлімде) буландырғышты автоматты түрде еріту
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Салқындатқыш: R290
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Жылыту құрылғысы бар компенсациялық клапан
- Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЭН
- Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН
- Топсалы есік түрі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 14,5 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 8
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: GN 2/1 (530x650 мм)
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1490х988х2125 мм
- Қаптама көлемі: 3,35 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 214 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 249 келі |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 219 мм |
| Тереңдігі | 925 мм |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жалпы көлем | 1400 л |
| Мұздатқыш бөлігінің көлемі | 700 л |
| Тоңазытқыш бөлігінің көлемі | 700 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.9 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатқыш бөлігінің температуралық режимі | -18 °C |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 6 °C-қа дейін |
| Ені | 1402 мм |
- Бағасы: 1 580 653 ₸


