
Аралас шкаф Mariholodmash ШХК-400М
- Бар
- Коды:32341
701 114 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash SHHK-400M аралас тоңазытқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдарды, сусындар мен жартылай фабрикаттарды салқындатуға, мұздатуға және сақтауға арналған. Корпус боялған мырышталған болаттан, сөрелер-торлар мырышталған, ұнтақ бояумен қапталған болат сымнан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 55%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Еріту тәсілі: есіктері ашық кезде табиғи жылу ағындарымен
- Шредердің құю клапаны
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 2х175 л
- Сөрелер саны: 4
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 2х0,875 м2
- Номиналды ток: 3,2 А
- Қаптамадағы габариттері: 1000х950х2050 мм
- Қаптама көлемі: 1,95 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін |
| Орнату түрі | Еден |
| Секциялар саны | 2 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 750 мм |
| Биіктігі | 1870 мм |
| Салмақ | 150 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | ШХК-400 М / ШХК 400 М |
| Салмағы (қаптамасымен) | 240 келі |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жалпы көлем | 400 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.25 кВТ |
| Тоңазытқыш бөлігінің көлемі | 200 л |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Мұздатқыш бөлігінің көлемі | 200 л |
| Мұздатқыш бөлігінің температуралық режимі | -13 °C |
- Бағасы: 701 114 ₸


