
Маршалодмаш ШХК-800 құрама шкафы
- Бар
- Коды:41292
1 006 153 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash SHKHK-800 аралас тоңазытқыш қондырғысы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдарды, сусындар мен жартылай фабрикаттарды салқындатуға, мұздатуға және сақтауға арналған. Корпус боялған мырышталған болаттан, сөрелер-торлар мырышталған, ұнтақ бояумен қапталған болат сымнан жасалған.
Шкаф МЕМСТ 15150 бойынша 3-санаттағы климаттық "У" үлгісінде жасалған, қоршаған ортаның температурасы 12-ден 35 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы сәйкесінше 80-ден 55%-ға дейін жұмыс істеуге жарамды. Егер қоршаған ортаның ылғалдылығы 80% -дан асса, онда құрылғының сыртқы бетінде конденсация пайда болуы мүмкін, бұл ақаулық емес.
Ерекшеліктері:
- Компрессор: Danfoss
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Еріту тәсілі: есіктері ашық кезде табиғи жылу ағындарымен
- Шредердің құю клапаны
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 2х400 л
- Сөрелер саны: 8
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 2х1,8 м2
- Номиналды ток: 5,2 А
- Қаптамадағы габариттері: 1700х980х2050 мм
- Қаптама көлемі: 3,415 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.300.048-03 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 310 келі |
| Биіктігі | 1870 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.304 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Мұздатқыш бөлігінің температуралық режимі | -13 °C |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 1 006 153 ₸


