
ATESY ШШХ-С нанға арналған шкаф-600.600-02- Р
- Бар
- Коды:124039
383 559 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY шкафы ШШШ-С-600.600-02- Р сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан және нан-тоқаш өнімдерін сақтау үшін қолданылады. Модель перфорациясы және құлпы бар топсалы есіктермен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, сөрелер ағаштан жасалған.
Сөрелер жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Сенімді және тұрақты құрылым
- Барлық жиектер жиектелген, бұл шкафты пайдалану және санитарлық тазалау кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
Қосымша сипаттамалар:
- Металдың қалыңдығы:
- Шкафтың элементтері: 0,8 мм
- Астыңғы және артқы қабырғасы: 1,2 мм
- Аяқтар профилінің диаметрі: 50 мм
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- ATESY 320310 6 сөреден тұратын жинақ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШШХ-С нанға арналған шкаф- 600.600-02- Р |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 77.8 кг |
| Биіктігі | 1730 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Хлебаширин үшін | 600 мм |
| Есіктердің құрылымы | Бұрылмалы |
| Мақсаты | нан үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 383 559 ₸


