
ATESY ШЗК-С ас үй шкафы-1500.600-02- Қарай
- Бар
- Коды:119404
590 430 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ШЗК-С ас үй шкафы-1500.600-02- Серияға Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстары мен керек-жарақтарын, сондай-ақ арнайы сақтау шарттарын қажет етпейтін азық-түліктерді сақтау үшін қолданылады. Модель құлпы бар купе есіктерімен жабдықталған. Түбі мен артқы қабырғасы мырышталған болаттан, ал қалған бөліктері қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- шкаф ішіндегі 2 сөре
- Сөрелердің биіктігін 100 мм қадаммен өзгерту мүмкіндігі
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Пластикалық тірек бөлігі бар тот баспайтын болаттан жасалған биіктігі реттелетін аяқтар (реттеу диапазоны ±20 мм)
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШЗК-С шкафы-1500.600-02- К (ШЗК-1500) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 103 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 113.2 кг |
| Биіктігі | 1730 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Есіктердің құрылымы | бөлім |
| Сөреге максималды жүктеме | 30 келі |
| Сөрелер материалы | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 590 430 ₸


