
ATESY ШЗК-С ас үй шкафы-800.600-02- Р
- Бар
- Коды:119391
407 978 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ШЗК-С ас үй шкафы-800.600-02- Р сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында асхана және ас үй ыдыстары мен керек-жарақтарын, сондай-ақ арнайы сақтау шарттарын қажет етпейтін азық-түліктерді сақтау үшін қолданылады. Модель құлпы бар топсалы есіктермен жабдықталған. Өнім толығымен AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Металдың қалыңдығы:
- Шкафтың элементтері: 0,8 мм
- Астыңғы және артқы қабырғасы: 1,2 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШЗК-С шкафы- 800.600-02- Р |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 76.2 кг |
| Биіктігі | 1730 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Есіктердің құрылымы | Бұрылмалы |
| Сөреге максималды жүктеме | 30 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 407 978 ₸



