
ATESY ШХХЛ-С нанға арналған шкаф-7-740.450-02- Р
- Бар
- Коды:124623
408 270 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШХЛ-С шкафы-7-740.450-02- Р сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан және нан-тоқаш өнімдерін арнайы ағаш немесе пластик ыдыстарда сақтау үшін қолданылады. Модель науаларды орналастыруға арналған 7 жұп бағыттаушы рельстермен жабдықталған. Астыңғы және артқы қабырғасы мырышталған болаттан жасалған, қалған элементтердің барлығы қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- 2 құлыппен топсалы есіктер
- Артқы қабырға мен есіктерде шкафтың ішінде табиғи желдетуді қамтамасыз ететін саңылаулар бар
- Барлық жиектер жиектелген, бұл шкафты пайдалану және санитарлық тазалау кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Науаның өлшемдері: 740х450 мм
- Металдың қалыңдығы:
- Шкафтың элементтері: 0,8 мм
- Астыңғы және артқы қабырғасы: 1,2 мм
- Аяқтар профилінің диаметрі: 50 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 81 келі |
| Биіктігі | 1700 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Хлебаширин үшін | 800 мм |
| Есіктердің құрылымы | Бұрылмалы |
| Мақсаты | нан үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 408 270 ₸




