
ATESY ШШХ-С нанға арналған шкаф-1400.600-02- Қарай
- Бар
- Коды:124047
501 184 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY шкафы ШШШ-С-1400.600-02- Серияға Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан және нан-тоқаш өнімдерін сақтау үшін қолданылады. Модель перфорациясы және құлпы бар купе есіктерімен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, сөрелер ағаштан жасалған.
Сөрелер жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Сенімді және тұрақты құрылым
- Барлық жиектер жиектелген, бұл шкафты пайдалану және санитарлық тазалау кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
Қосымша сипаттамалар:
- Металдың қалыңдығы:
- Шкафтың элементтері: 0,8 мм
- Астыңғы және артқы қабырғасы: 1,2 мм
- Аяқтар профилінің диаметрі: 50 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 98 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 108.4 кг |
| Биіктігі | 1730 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Хлебаширин үшін | 1400 мм |
| Есіктердің құрылымы | бөлім |
| Мақсаты | нан үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 501 184 ₸


