
Ас үй шкафы Abat ШРХ-6-1 РН
- Бар
- Коды:47751
631 399 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шкаф Abat ШРХ-6-1 РН қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында нан-тоқаш өнімдерін қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Құрылымы жиналмалы, үстіңгі жағы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Орнатылатын науалар саны: 7
- Науаның өлшемі: 456х740х71 мм
- Ойықтың ені: 760 мм
- Шкафтың рұқсат етілген жүктемесі: 105 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000007909 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Хлебаширин үшін | 820 мм |
| Есіктердің құрылымы | Бұрылмалы |
| Сөреге максималды жүктеме | 15 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 631 399 ₸



