
Ас үйге арналған шкаф Abat ШКН-6-3 РН
- Бар
- Коды:66331
734 506 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШКН-6-3 РН ас үй шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында арнайы температуралық режимді қажет етпейтін ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді сақтауға арналған. Модель биіктігі реттелетін сөрелермен және аяқтармен жабдықталған.
Құрылымы жиналмалы, жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шкафтың рұқсат етілген жүктемесі: 200 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000002822 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Есіктердің құрылымы | бөлім |
| Сөреге максималды жүктеме | 50 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 734 506 ₸



