
Ыдыс-аяқ пен мүкәммалға арналған шкаф KAYMAN ШПИОН-222/0905
- Бар
- Коды:183038
309 401 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ШПИОН-222/0905 шкафы өндірістік цехтарда, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ас үй ыдыстарын, құрал-саймандарды және құрғақ өнімдерді сақтау үшін қолданылады. Модель 3 сөремен және жылжымалы есіктермен жабдықталған. Корпус қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 легирленген тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы қалыңдығы 0,5 мм мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген құрылым
- Материалдың артық ылғалдан және химиялық заттардан иммунитеті
- Арнайы жиһазға қойылатын стандарттарға сәйкес келеді
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 905x505x160 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте сөрелердің басқа саны бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50.6 кг |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Сөрелер саны | 3 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 309 401 ₸


