
КАЙМАН ШПИОН-212/0606-А ас үй шкафы
- Бар
- Коды:311727
328 187 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ШПИОН-212/0606-А шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқ пен ас үй ыдыстарын сақтау үшін қолданылады. Модель құлпы бар топсалы есіктермен жабдықталған. Шкафтың материалы - тот баспайтын болат, түбі мен артқы қабырғасы - мырышталған болат. Аяқтардың профилі - дөңгелек құбыр.
Ерекшеліктері:
- Шкафтың конструкциясы сөрелердің биіктігін 100 мм қадаммен өзгертуге мүмкіндік береді
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының әртүрлі цехтарында пайдалануға арналған:
- жуу бөлімдері: ;ыдыстарды, бактарды, қазандықтарды қысқа мерзімді және ұзақ мерзімді сақтауға арналған
- қоймалар: өнімдердің құрғақ түрлерін сақтауға арналған
- ыдыс-аяқтарды немесе азық-түліктерді аспазшының жұмыс орнына жақын жерде орналастыру қажет болатын мамандандырылған шеберханалар (ыстық, салат, ет және т.б.).
Қосымша сипаттамалар:
- Аяқтарды реттеу диапазоны: +/- 20 мм
- Шкаф элементтерінің болат қалыңдығы: 0,8 мм
- Болаттың түбі мен артқы қабырғасының қалыңдығы: 1,2 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 64.5 кг |
| Биіктігі | 1730 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Есіктердің құрылымы | Бұрылмалы |
| Сөреге максималды жүктеме | 30 келі |
| Сөрелер материалы | мырышталған болат |
| Мақсаты | ыдыс-аяқ пен мүкәммал үшін |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 328 187 ₸


