
Нанға арналған шкаф KAYMAN ШХ-242/0606-А
- Бар
- Коды:311374
360 111 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ШХ-242/0606-А шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан және нан-тоқаш өнімдерін сақтау үшін қолданылады. Модель құлпы бар топсалы есіктермен жабдықталған. Шкаф элементтерінің материалы (түбі мен артқы қабырғасынан басқа) AISI430, астыңғы және артқы қабырғасының материалы мырышталған болат, сөрелер ағаштан жасалған. Аяқтардың профилі - дөңгелек құбыр.
Сөрелер жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Сенімді және тұрақты құрылым
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Аяқтарды реттеу диапазоны: +/- 20 мм
- Аяқтардың диаметрі: 50 мм
- Шкаф элементтерінің болат қалыңдығы: 0,8 мм
- Болаттың түбі мен артқы қабырғасының қалыңдығы: 1,2 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 77.8 кг |
| Биіктігі | 1730 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Хлебаширин үшін | 600 мм |
| Сөрелер саны | 6 |
| Есіктердің құрылымы | Бұрылмалы |
| Сөреге максималды жүктеме | 10 келі |
| Сөрелер материалы | Ағаш |
| Мақсаты | нан үшін |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 360 111 ₸


