
Ыдыс-аяқ пен мүкәммалға арналған KAYMAN ШПИОН-222/1506-А ас үй шкафы
- Бар
- Коды:310875
573 968 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN SPI-222/1506-A ас үй шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқ пен керек-жарақтарды сақтауға арналған. Модель жылжымалы есіктермен және 2 алынбалы сөремен жабдықталған. Корпус AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы мен түбі мырышталған болаттан жасалған. Бұйым жинақталған түрде жеткізіледі.
Ерекшеліктері:
- Биіктігі бойынша реттелетін сөрелер
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Есік құлпы
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Беттерді тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Сипаттамалары:
- Сөрелердің биіктігін реттеу қадамы: 100 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- Болаттың қалыңдығы:
- Корпус: 0,8 мм
- Артқы қабырғасы мен түбі: 1,2 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 103.2 кг |
| Биіктігі | 1730 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Есіктердің құрылымы | бөлім |
| Сөреге максималды жүктеме | 30 келі |
| Мақсаты | ыдыс-аяқ пен мүкәммал үшін |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 573 968 ₸


