
Rada ШДК-15/6Н ас үй шкафы
- Бар
- Коды:269783
604 043 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada ШДК-15/6Н сериялы ПРОФИ ас үй шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жабдықтарды, ыдыс-аяқтарды, құрал-саймандарды және тамақ өнімдерін сақтауға арналған. Модель купе есіктерімен жабдықталған. Бұйым жоғары сапалы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, қаптамасы картон қораптан және ағаш тұғырықтан тұрады.
Жеткізу көлеміне 2 тұтас сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Арналармен күшейтілген сөрелер
- Есік құлпы
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1054902 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 94 келі |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Есіктердің құрылымы | бөлім |
| Сөрелер материалы | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | ыдыс-аяқ пен мүкәммал үшін |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 604 043 ₸


