
Gastrolux ШК-127 ас үй шкафы
- Бар
- Коды:69558
817 519 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ШК-127 ас үй шкафы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және өндірістік үй-жайларда арнайы температуралық режимді қажет етпейтін жабдықтарды, тұрмыстық техниканы, ыдыс-аяқтарды және өнімдерді сақтау үшін қолданылады. Құрылым AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген құрылым
- Купе-есіктер
- 3 орташа сөрелер
- Реттелетін аяқтар
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- Құлып
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 81.5 кг |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Сөрелер саны | 3 |
| Есіктердің құрылымы | бөлім |
| Сөрелер материалы | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 817 519 ₸


