
Бейтарап ас үй шкафы ШКХ-Р-ОК-1500-01 1500х560х1800 мм (апаттық. болат)
- Бар
- Коды:360193
219 498 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PISHTECH SHKH-R-OK-1500-01 ас үй шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқтарды, тұрмыстық техниканы, тамақ өнімдерін қаптамада немесе функционалды контейнерлерде сақтауға арналған. Модель 2 топсалы есікпен және перфорацияланған артқы қабырғамен жабдықталған. Есіктер, үстіңгі және астыңғы қақпақтар полимерлі-ұнтақпен қапталған болаттан, сөрелер, артқы және бүйір қабырғалары мырышталған болаттан, қаңқасы полимерлі–ұнтақпен қапталған болаттан жасалған төртбұрышты қималы құбыр профилінен, қаптамасы гофрокартоннан және полимерлі үлбірден жасалған. Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Жеткізу көлеміне 2 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Жылдам құрастыру және бөлшектеу
- 100% қайта өңдеу мүмкіндігі
- Пайдаланудың ұзақ мерзімі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер бетінің 1 м2 максималды стационарлық жүктемесі: 30 кг
- Болаттың қалыңдығы: 0,8 мм
- Қаңқа профилінің габариттері: 40х40 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ШКХ-Р-ОК-1500-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Есіктердің құрылымы | Бұрылмалы |
| Сөрелер материалы | мырышталған болат |
| Мақсаты | ыдыс-аяқ пен мүкәммал үшін |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 219 498 ₸


