
ШКН-К-Н-1200-01 1200х560х1800 мм бейтарап тағамдық шкаф (тот баспайтын. болат)
- Бар
- Коды:360186
381 717 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Pishtech SKN-K-N-1200-01 ас үй шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқтарды, тұрмыстық техниканы, тамақ өнімдерін қаптамада немесе функционалды контейнерлерде сақтауға арналған. Модель 2 жылжымалы есікпен және перфорацияланған артқы қабырғамен жабдықталған. Қабырғалары, есіктері мен сөрелері AISI430 маркалы тот баспайтын болаттан, қаңқасы – тот баспайтын болаттан жасалған төртбұрышты қималы құбыр профилінен, қаптамасы – гофрокартоннан және полимерлі үлбірден жасалған. Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Жеткізу көлеміне 2 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Жылдам құрастыру және бөлшектеу
- 100% қайта өңдеу мүмкіндігі
- Пайдаланудың ұзақ мерзімі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер бетінің 1 м2 максималды стационарлық жүктемесі: 30 кг
- Болаттың қалыңдығы: 0,8 мм
- Қаңқа профилінің габариттері: 40х40 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ШКН-К-Н-1200-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Есіктердің құрылымы | бөлім |
| Сөрелер материалы | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | ыдыс-аяқ пен мүкәммал үшін |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 381 717 ₸


