
ШКХ-Р-Н ас үй ас үйлік шкафы (дәнекерленген)
- Бар
- Коды:88315
496 632 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШКХ-Р-Н ас үй шкафының тағамдық технологиялары қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан және нан-тоқаш өнімдерін науаларға орналастыруға арналған. Модель 2 топсалы есікпен, 5 тұтас сөремен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Дәнекерленген қаңқа 25х25 мм профильді тот баспайтын құбырдан, қаптамасы, сөрелері мен есіктері тот баспайтын болаттан жасалған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ШКХ-Р-Н-1200 сөрелер |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 63.4 кг |
| Биіктігі | 1830-дан 1850 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 565 мм |
| Хлебаширин үшін | 1200 мм |
| Сөрелер саны | 5 |
| Есіктердің құрылымы | Бұрылмалы |
| Сөрелер материалы | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | нан үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 496 632 ₸


