
Ас үйге арналған ас үй шкафы ШКХ-Р-Н (жиналмалы)
- Бар
- Коды:88316
540 765 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШКХ-Р-Н ас үй шкафының тағамдық технологиялары қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан және нан-тоқаш өнімдерін науаларға орналастыруға арналған. Модель нан табақтарын орнатуға арналған 7 бағыттаушы рельстермен, магниттермен бекітілген 2 топсалы есіктермен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасыз жиналмалы конструкция тот баспайтын болаттан жасалған.
Науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Нан науасының өлшемі: 740х450х70 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1710х780х190 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ШКХ-Р-Н-820 науалар |
| Салмағы (қаптамасыз) | 64.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 69 келі |
| Биіктігі | 1800-ден 1820 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Хлебаширин үшін | 820 мм |
| Есіктердің құрылымы | Бұрылмалы |
| Мақсаты | нан үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 540 765 ₸


