
ШКН-К-Н-1500 тағамдық ас үй шкафы
- Бар
- Коды:88320
522 959 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШКН-К-Н-1500 тағамдық технологияларға арналған ас үй шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Модель 2 тұтас сөремен, 2 жылжымалы есікпен, құлыппен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Есіктер, сөрелер, бүйір қабырғалары және үстіңгі жағы тот баспайтын болаттан, астыңғы және артқы қабырғалары мырышталған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- 1 метрге максималды жүктеме2: 150 келі
- Сөрелердің қалыңдығы: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1500х630х1750 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000118687 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 95.6 кг |
| Биіктігі | 1740-тан 1760 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Есіктердің құрылымы | бөлім |
| Сөрелер материалы | Тот баспайтын болат |
| Мақсаты | ыдыс-аяқ пен мүкәммал үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 522 959 ₸


