
Шкаф бейтарап Mariholodmash ШН47
- Бар
- Коды:122105
115 765 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash SN47 бейтарап шкафы оның үстіңгі бетіне электр плиталарының үстел үсті нұсқасын орнатуға, сондай-ақ сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында гастрономдарды орнату үшін ішкі кеңістік бағыттағыштарын пайдалануға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- 700 сериялы жылу желісіне қосылады
- Тазалаудағы жеңілдігі
- Экологиялық тазалық
Сипаттамалары:
- Гастроэмкосттардың түрі: GN 1/1
- Гастроэмкосттар саны: 2
- Рұқсат етілген жүктеме: 75 кг
- Қаптамадағы өлшемдері: 805х640х545 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100404701 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24 келі |
| Биіктігі | 540 мм |
| Тереңдігі | 635 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 115 765 ₸


