
Шкаф бейтарап Mariholodmash ШН27
- Бар
- Коды:122104
94 184 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash SN27 бейтарап шкафы оның үстіңгі бетіне электр плиталарының үстел үсті нұсқасын орнатуға, сондай-ақ сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында гастрономдарды орнату үшін ішкі кеңістік бағыттағыштарын пайдалануға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- 700 сериялы жылу желісіне қосылады
- Тазалаудағы жеңілдігі
- Экологиялық тазалық
Сипаттамалары:
- Гастроэмкосттардың түрі: GN 1/1
- Гастроэмкосттар саны: 1
- Рұқсат етілген жүктеме: 75 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100402701 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 540 мм |
| Тереңдігі | 635 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 94 184 ₸


