
Мұздатқыш шкаф ARKTO F1.0-G (R290, қысқа тұтқалар)
- Бар
- Коды:313824
1 296 541 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARKTO F1.0-G мұздатқыш шкафы (R290, қысқа тұтқалар) қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында алдын ала мұздатылған тағамдарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель кіріктірілген тоңазытқыш қондырғысымен, сұйық кристалды индикаторлық дисплейі бар электронды басқару блогымен, қысқа тік тұтқалары бар топсалы есіктері бар мұздатқышпен жабдықталған. Тігінен бағытталған корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы мырышталған болаттан, жылу оқшаулағышы тығыздығы жоғары полиуретанды көбіктен жасалған.
Жинақтау:
- 10 (2х5 деңгей) торлы сөрелер
- сөрелерге арналған 40 кронштейн
- Конденсатты төгуге арналған науа
- 5 тірек M10
- құлыптардың 2 кілті
- Пайдалану жөніндегі нұсқаулық
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының барлық ішкі көлем бойынша біркелкі таралуымен динамикалық салқындатудың тиімді жүйесі
- Құбырлы электр жылытқыштардың (ТЭЖ) көмегімен буландырғышты автоматты еріту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Контроллер: тоңазытқыш жүйесін дәл реттеу, бақылау, параметрлерді реттеу және диагностикалау
- Есіктің саңылауын жылытуға арналған жалпақ панельді электр жылытқышы (ПЭН)
- Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЭН
- Жарықдиодты қуат индикаторы бар негізгі қосқыш
- Сөрелердің биіктігін реттеуге арналған оңай алынатын тік тіректер мен сырғымалар
- Тиімді жылу алмасу, ластанудан қорғау және техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін қондырғының үстіңгі орналасуы
- Салқындатқышты оңай айдау үшін ұсақтағыш клапан
- Магниттік жақындатқыштары бар тығыздағыш манжеттер төмен көлбеу бұрышқа орнатылған кезде автоматты түрде жабылады, есіктер мықтап бекітіледі және ағып кетпейді
- Есік құлыптары
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін бұрандалы тіректер
- Ішкі көлемді тік жарықдиодты жарықтандыру
- Энергияны үнемдеуге арналған саңылауларсыз және түйіспелерсіз тұтас құймалы термооқшаулағыш
- Қуатты аз тұтыну
- Ыңғайлы мәзір арқылы оңай басқару
- Экологиялық қауіпсіз энергия үнемдейтін хладагент R290
- GN1/1 және GN2/4 форматындағы стандартты гастроэмкосттарды пайдалану мүмкіндігі
- Тазалауға ыңғайлы болу үшін ішкі көлемдегі радиусты иілімдер
- Ұзақ пайдалану мерзіміне арналған берік тозуға төзімді материалдар
- Қабықты қорғау дәрежесі: IP20
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 12-ден 40 °С-қа дейін
- 25 °С температурадағы максималды салыстырмалы ылғалдылық: 80%
- Номиналды ток күші: 4 А
- Максималды тұтынылатын қуат:
- Жұмыс: 0,55 кВТ
- Еріту: 0,4 кВТ
- Максималды тәуліктік энергия тұтыну: 12 кВТ⋅сағ
- Сөреге максималды жүктеме: 40 кг
- Пайдалы көлемі: 900 л
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Сөрелерді орнату қадамы: 60 мм
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 80-нен 110 мм-ге дейін
- Сөренің габариттері: 530х450 мм
- Камераның ішкі өлшемдері:
- Тереңдігі: 520 мм
- Биіктігі: 1600 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте тұтқалары жоқ басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | F1.0–G (P) қысқа тұтқалар |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Биіктігі | 2015 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2255 мм |
| Тереңдігі | 680 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 690 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1000 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1420 мм |
| Қаптамадағы ені | 1425 мм |
- Бағасы: 1 296 541 ₸


