
Мұздатқыш шкаф ARKTO F0.7-S (P) қысқа тұтқа
- Бар
- Коды:320973
732 080 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аркто F0.7-S (P) мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктерді, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 5 тор сөремен, жарықтандырғышпен, құлыппен, қысқа тік тұтқамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус ақ полимерлі жабыны бар мырышталған қаңылтыр болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Тоңазытқыш қондырғысының жоғарғы орналасуы
- Сұйық кристалды дисплейі бар электронды басқару блогы
- Қыздырғыш элементтердің көмегімен автоматты түрде еріту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЭН
- Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН
- Шредердің клапаны
- Магнитті қондырмасы бар есік тығыздағышы
- Есікті қайта ілу мүмкіндігі
- Гастроэмкосттар үшін жарамды GN 2/1
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре өлшемі: 530х650 мм
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Қаптамадағы габариттері: 825x720x2265 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Arkto |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Биіктігі | 2015 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2265 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 825 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 710 мм |
| Қаптамадағы ені | 720 мм |
- Бағасы: 732 080 ₸


