
ATESY F 1.4-S мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:232491
875 375 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY F 1.4-S мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктерді, сусындарды және дайын тағамдарды мұздату және ұзақ мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель оңай алынбалы тік тіректермен және сөре бағыттағыштарымен, кіріктірілген жапқыштары мен құлпы бар 2 топсалы есіктермен, 10 торлы сөрелермен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус толығымен құйылған полиуретанды көбік оқшаулағышы бар боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне құлыпқа арналған кілттер жинағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Ішкі тік жарықдиодты жарықтандыру
- Гастрономиялық нормаланған ішкі көлем
- Ішкі көлемдегі және науа науасындағы радиусты иілімдер
- Үздік энергия тиімділігі
- Едендегі шағын алып жатқан алаң
- Хладагент R134а, R290, R404A, R125, R143
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі көлемнің биіктігі: 1700 мм
- Сөрелерді реттеу қадамы: 60 мм
- Баудың ұзындығы: 4,5 м
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 225 келі |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2290 мм |
| Тереңдігі | 1420 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1490 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1400 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.8 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 880 мм |
| Қаптамадағы ені | 940 мм |
- Бағасы: 875 375 ₸


