
Carboma F560 INOX мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:94277
949 130 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma F560 мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті, жартылай фабрикаттарды және балмұздақты мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 4 тор сөремен, топсалы есікпен, құлыппен, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, есік металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Ауыстырылатын есік
- Хладагент R134a, R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 540 л
- Пайдалы: 420 л
- Сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Артқы қабырғаға дейінгі ең аз қашықтық: 4 см
- Экспозициялық алаңы: 1,68 м2
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 10,0 кВТ/сағ
- Қуаты: 1,3 кВТ
Назар аударыңыз! Суретте мырышталған болаттан жасалған ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Есіктер саны | 1 |
| Мұздатқыштың түрі | мұздатқыш шкаф |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | F560 Сarboma INOX |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 120 келі |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 655 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 700 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 540 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.417 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 825 мм |
| Қаптамадағы ені | 880 мм |
- Бағасы: 949 130 ₸


