
Carboma F1400 мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:32288
1 299 325 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma F1400 мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлікті, жартылай фабрикаттарды және балмұздақты мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель "бұрышта" орнатуға болатын биіктігі реттелетін 8 тор сөремен, 2 топсалы есікпен, 2 құлыппен, биіктігі 150-ден 170 мм-ге дейінгі аяқтармен және кіріктірілген эргономикалық тұтқамен жабдықталған. Корпус мырышталған болаттан, есік полистирол парағынан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Температура индикациясымен электрондық басқару
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Компрессордың жоғарғы орналасуы
- Жарықтандыру
- Хладагент R134a, R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 13,2 кВТ/сағ
- Шу деңгейі: 60 дБ артық емес
- Қаптама көлемі: 3,32 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ақ түсті мырышталған болаттан жасалған шкафтардың орындалуы (RAL 9003)
- Тот баспайтын болаттан жасалған шкафтардың орындалуы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 225 келі |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2150 мм |
| Тереңдігі | 755 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 875 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1400 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.55 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 1650 мм |
| Қаптамадағы ені | 1765 мм |
- Бағасы: 1 299 325 ₸




