
GASTRORAG SNACK HF200VS/S мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:64895
620 015 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG SNACK HF200VS/S мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түліктерді, өңделген тағамдарды және балмұздақтарды мұздатуға және сақтауға арналған. Модель компрессорлық салқындату жүйесімен, автоматты ерітумен, 3 сөре торымен және құлыппен жабдықталған. Корпус 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,15 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 839 мм |
| Тереңдігі | 595 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 129 л |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 620 015 ₸


