
КАЙМАН К500-М мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:180501
568 181 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К500-М мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктер мен жартылай фабрикаттарды мұздатуға, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Danfoss компрессоры
- Жоғары жылу оқшаулау қасиеттері
- Еріту тәсілі: табиғи жылу ағындарымен
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,462 кВТ
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,48 м
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 4,4 кВТ
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 1,5 м2
- Сөренің өлшемдері: 503х596 мм
- Сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Бөтелкелердің сыйымдылығы:
- Ұзындығы: 7
- Тереңдігі: 8
- Көлемі 0,5 л: 280
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 43 °С-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 105 келі |
| Биіктігі | 2060 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2210 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 760 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 500 л |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 -12 °C дейін |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 635 мм |
| Қаптамадағы ені | 670 мм |
- Бағасы: 568 181 ₸


