
КАЙМАН К1500-М мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:180170
1 135 601 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К1500м мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктер мен жартылай фабрикаттарды мұздатуға, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Қорап пен есіктер озонға қауіпсіз циклопентан негізіндегі тығыздығы жоғары полиуретанды көбік арқылы жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Danfoss компрессорының төменгі орналасуы
- Жоғары жылу оқшаулау қасиеттері
- Еріту тәсілі: ТЭН
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,946 кВТ
- Пайдалы төсеу көлемі: 1,43 м3
- Тұтынылатын электр энергиясы: тәулігіне 11,5 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 4,8 кВТ
- Номиналды ток: 4,3 А
Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 43 °С-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 180 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2322 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 806 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 -12 °C дейін |
| Ені | 1635 мм |
| Қаптамадағы ені | 1802 мм |
- Бағасы: 1 135 601 ₸


