
КАЙМАН К1120-М мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:180405
977 853 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN K1120-М мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды мұздатуға, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Қорап пен есіктер озонға қауіпсіз циклопентан негізіндегі тығыздығы жоғары полиуретанды көбік арқылы жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессордың төменгі орналасуы
- Жоғары жылу оқшаулау қасиеттері
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 1 кВТ
- Пайдалы көлемі: 1,05 м3
- Тұтынылатын электр энергиясы: 11 кВТ/сағ
- Сөрелердің ауданы, түптің ауданын қоса алғанда: 3 м2
- Сөренің өлшемдері: 540х549 мм
- Сөреге түсетін салмақ: 40 кг
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 43 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Есіктер саны | 2 |
| Мұздатқыштың түрі | мұздатқыш шкаф |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 730 мм |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 -12 °C дейін |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1195 мм |
| Қаптамадағы ені | 1235 мм |
- Бағасы: 977 853 ₸


