
КАЙМАН К500-МСВ мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:255758
739 709 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К500-МСВ мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктер мен жартылай фабрикаттарды мұздатуға, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель топсалы есікпен және төменгі жағында орналасқан тоңазытқыш қондырғысымен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 2090 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 760 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 500 л |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -24 -18 °C дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 635 мм |
| Қаптамадағы ені | 670 мм |
- Бағасы: 739 709 ₸


