
КАЙМАН К700-М мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:180542
784 120 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К700-М мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктер мен жартылай фабрикаттарды мұздатуға, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Қорап пен есік озонға қауіпсіз циклопентан негізіндегі тығыздығы жоғары полиуретанды көбік арқылы жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Danfoss компрессоры
- Жоғары жылу оқшаулау қасиеттері
- Еріту тәсілі: ТЭН
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,726 кВТ
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 9,4 кВТ
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,68 м3
- Шамдардың номиналды қуаты: 0,0024 кВТ
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 43 °С-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 140 келі |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 850 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 -12 °C дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 835 мм |
| Қаптамадағы ені | 950 мм |
- Бағасы: 784 120 ₸


