
КАЙМАН К700-МН мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:228158
896 689 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN К700-МН мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түліктер мен жартылай фабрикаттарды мұздатуға, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель механикалық құлыппен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қорап пен есік озонға төзімді циклопентан негізіндегі тығыздығы жоғары полиуретанды көбік арқылы жасалған.
Ерекшеліктері:
- Danfoss герметикалық компрессоры
- Динамикалық салқындату жүйесі
- ТЭН көмегімен еріту
- Компрессордың төменгі орналасуы
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,68 м3
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 9,4 кВТ
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 43 °C-қа дейін
- Номиналды ток: 3,3 А
- Шамдардың номиналды қуаты: 0,024 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 140 келі |
| Биіктігі | 2100 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2200 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 806 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 700 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.92 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 -12 °C дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 835 мм |
| Қаптамадағы ені | 922 мм |
- Бағасы: 896 689 ₸


