
Мұздатқыш шкаф UGUR UDD 370 DTK
- Бар
- Коды:182126
922 278 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDD 370 DTK мұздатқыш шкафы азық-түлік, өңделген тағамдар мен балмұздақтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 6 сөремен, шыны есікпен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Салқындатқыш: R290
- Климаттық класы: 4
- Энергетикалық класс: NS
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 270 л
- Қуатты тұтыну: 3017,46 кВТ/жыл
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 475х440х1555 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Брендтеу
- Кілті бар құлып
- LED-көлемді жарықтандыру
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 91 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 101.5 кг |
| Биіктігі | 1840 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1950 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 685 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 300 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.208 кВТ |
| Салқындату жүйесі | статикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °C-қа дейін |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 595 мм |
| Қаптамадағы ені | 665 мм |
- Бағасы: 922 278 ₸


