
Мұздатқыш шкаф UGUR UDD 440 DTKL
- Бар
- Коды:142367
1 265 875 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDD 440 DTKL мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түліктерді, өңделген тағамдарды және балмұздақтарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ мерзімді сақтауға арналған. Модель 2 сөре торымен, механикалық термостатпен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Есік шыңдалған шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Лайтбокс
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 353 л
- Сөрелер саны: 6
- Есіктер саны: 1
- Тәуліктік энергия тұтыну: 15,28 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 577x495x1684 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша сөрелер
- Кілті бар құлып
- Брендтеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 114 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 123 келі |
| Биіктігі | 2090 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2207 мм |
| Тереңдігі | 655 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 710 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 480 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.636 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °C-қа дейін |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 680 мм |
| Қаптамадағы ені | 760 мм |
- Бағасы: 1 265 875 ₸


