
Мұздатқыш шкаф UGUR UDD 45 DTK
- Бар
- Коды:40538
422 219 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDD 45 DTK мұздатқыш шкафы азық-түлік, өңделген тағамдар мен балмұздақтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 2 сөре торымен, механикалық термостатпен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Есік шыңдалған шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 46,5 л
- Пайдалы: 45 л
- Тәуліктік энергия тұтыну: 2,2 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 460x385x350 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша сөрелер
- Кілті бар құлып
- Брендтеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | F 45 (шыны есік) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 35.5 кг |
| Биіктігі | 485 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 570 мм |
| Тереңдігі | 505 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 570 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 46.5 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.15 кВТ |
| Салқындату жүйесі | статикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °C-қа дейін |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 570 мм |
| Қаптамадағы ені | 630 мм |
- Бағасы: 422 219 ₸


