
Мұздатқыш шкаф UGUR UDD 370 DTKL
- Бар
- Коды:142341
941 933 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDD 370 DTKL мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түліктерді, өңделген тағамдарды және балмұздақтарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ мерзімді сақтауға арналған. Модель 2 сөре торымен, механикалық термостатпен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Есік шыңдалған шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 270 л
- Тәуліктік энергия тұтыну: 13,4 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 475х440х1550 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша сөрелер
- Кілті бар құлып
- Брендтеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 96 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 106 келі |
| Биіктігі | 1965 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2100 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 685 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 300 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.558 кВТ |
| Салқындату жүйесі | статикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °C-қа дейін |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 595 мм |
| Қаптамадағы ені | 665 мм |
- Бағасы: 941 933 ₸


