
Мұздатқыш шкаф UGUR UDD 1600 D3KL NF
- Бар
- Коды:142391
4 202 539 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDD 1600 D3KL NF мұздатқыш шкафы азық-түлік, өңделген тағамдар мен балмұздақтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 2 сөре торымен, механикалық термостатпен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Есік шыңдалған шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Лайтбокс
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 1233 л
- Сөрелер саны: 12
- Есіктер саны: 3
- Тәуліктік энергия тұтыну: 17,9 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1480x568x1518 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша сөрелер
- Кілті бар құлып
- Брендтеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 308 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 333 келі |
| Биіктігі | 2073 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2014 мм |
| Тереңдігі | 762 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 805 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 3 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1325 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.745 кВТ |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °C-қа дейін |
| Түсі | Сарғыш |
| Ені | 1600 мм |
| Қаптамадағы ені | 1675 мм |
- Бағасы: 4 202 539 ₸


