
Мұздатқыш шкаф UGUR UDD 440 DTKL NF
- Бар
- Коды:236846
1 564 951 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDD 440 DTKL NF мұздатқыш шкафы азық-түлік, өңделген тағамдар мен балмұздақтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 5 сөремен және электронды термостатпен жабдықталған. Есік шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- No Frost
- Лайтбокс
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 517 л
- Пайдалы: 453 л
- Тәуліктік энергия тұтыну: 15,65 кВТ*сағ
- Қуаты: 0,9 кВТ
Камера өлшемдері: 577x550x1659 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 153 келі |
| Биіктігі | 2090 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 2250 мм |
| Тереңдігі | 735 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 770 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| КанапеНапряжение | 220 Жылы |
| Есіктер саны | 1 |
| Көлем | 453 л |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -18 °C-қа дейін |
| Ені | 680 мм |
| Қаптамадағы ені | 745 мм |
- Бағасы: 1 564 951 ₸


