
VIATTO HF200VS мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:143679
798 975 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HF200VS мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұздатылған өнімдерді, дайындамаларды және жартылай фабрикаттарды сақтауға арналған. Модель 3 сөремен және бос есікпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Автоматты жібіту
- Хладагент R134a
- Кіріктірілген тоңазытқыш агрегаты
- Шағын модельді шағын бөлмеде орналастыруға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Камераның ішкі өлшемдері: 510х485х620 мм
- Климаттық класы: 32 °С дейін
- Қуаты: 0,3 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44.5 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| орындалуы | соқыр есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 118.5 л |
| Салқындату жүйесі | динамикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -25 -10 °C дейін |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 798 975 ₸


