
VIATTO VA-SD98 мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:156763
459 163 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SD98 мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұздатылған өнімдерді ұзақ уақыт сақтауға және көрсетуге арналған. Модель топсалы, шыны есікпен және 3 торлы сөремен жабдықталған. Корпус боялған болаттан, ішкі камерасы ақ түске боялған алюминийден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Ішкі жарықдиодты жарықтандыру
- Хладагент R290
- Климаттық класы N (қоршаған ортаның температурасы 32 °C дейін)
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,2 кВТ
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 2,4 кВТ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 54 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 916 мм |
| Тереңдігі | 545 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 591 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 98 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.1 кВТ |
| Салқындату жүйесі | статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -22-ден -18 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Түсі | Қара |
| Ені | 595 мм |
| Қаптамадағы ені | 681 мм |
- Бағасы: 459 163 ₸


