
VIATTO VA-SD55 мұздатқыш шкафы
- Бар
- Коды:127651
336 305 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-SD55 мұздатқыш шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдері мен сусындарды көрсетуге және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель статикалық салқындату жүйесімен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Кіріктірілген тоңазытқыш агрегаты
- 2 сыйымды ішкі сөрелер
- Жарықдиодты-жарықтандыру
- Қолмен жібіту
Қосымша сипаттамалар:
- Салқындатқыш: R290
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 2 кВТ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157537 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 42 келі |
| Биіктігі | 616 мм |
| Тереңдігі | 545 мм |
| орындалуы | шыны есіктер |
| Есіктер саны | 1 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 55 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.155 кВТ |
| Салқындату жүйесі | статикалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -22-ден -18 °C-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 336 305 ₸


